Sponsorzy

Rodzinny Rajd Rowerowy, organizowany od czterech lat, staje się już lokalną tradycją. W tym roku również planujemy spotkać się tym razem w Ogródku Jordanowskim w Tłuszczu 23 sierpnia 2014 r.

Bez Państwa pomocy nie dalibyśmy sobie rady z przygotowaniem tego wydarzenia. To właśnie dzięki gestom dobrej woli i życzliwości sponsorów udaje się nam – organizatorom – zapewnić uczestnikom rajdu wodę, posiłek, zabawy dla dzieci oraz atrakcje integrujące naszą społeczność.

Dziękujemy tym, którzy pomagali nam do tej pory, za wsparcie przy organizacji tak dużego przedsięwzięcia, rosnącego z roku na rok zarówno w liczbę kolarzy, wolontariuszy, jak również samych sponsorów. Liczymy na dalsze współuczestnictwo w tym wydarzeniu a jednocześnie przedstawiamy formy promocji jaką zapewnimy w podziękowaniu za nie.

Liczy się każdy dar, nie tylko jako wsparcie finansowe lecz także w formie materialnej takiej jak woda, poczęstunek dla uczestników czy gadżety przeznaczone na nagrody w konkursach rodzinnych. W takim przypadku, aby zaklasyfikować rodzaj promocji przypisanej dla każdego sponsora, będziemy brać pod uwagę wartość przekazanych nam rzeczy.

Jeśli zdecydujecie się Państwo wesprzeć naszą inicjatywę:

> Prosimy o wpłatę środków na konto stowarzyszenie:

Stowarzyszenie Kastor – Inicjatywa dla Rozwoju, 05-240 Tłuszcz, ul. Powstańców 9

80 2130 0004 2001 0448 9514 0006 – Volksvagen Bank Polska S.A,

W tytule przelewu: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenie

> wpłatę gotówkową u organizatorów rajdu (potwierdzoną drukiem KP),

> lub wsparcie w postaci przekazania zakupionych artykułów, materiałów.

                                         W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

Mejl: rodzinnyrajdrowerowy@gmail.com

Telefon: Monika Kur – 514 244 240

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>