Przygotowania do V Rodzinnego Rajdu Rowerowego ruszyły pełna parą!

Posted by on 31-03-2014 in AKTUALNOŚCI | 0 comments

Przygotowania do V Rodzinnego Rajdu Rowerowego

http://www.rowerami.pl/image/data/INNE/naprawa2.png

Rodzinny Rajd Rowerowy  to nie tylko wspólna przejażdżka rowerem po naszych okolicach i zabawy po powrocie, ale to także wielomiesięczne przygotowania. Wiele kilometrów pokonanych  samochodem, rowerem czy też pieszo.

Nauczeni doświadczeniem z poprzednich lat, postanowiliśmy rozpocząć przygotowania już teraz. W piątek 21 marca odbyło się pierwsze spotkanie grupy organizacyjnej RRR. Rajd jednak, jak co roku, nie może odbyć się bez wolontariuszy, czyli bez WAS, dlatego zachęcamy wszystkich do dołączenia do nas już teraz. Będziecie mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka, nauczyć się robienia nowych rzeczy, które przydadzą się w dalszym życiu, albo pomogą w zdobyciu lepszej oceny w szkole.

Skontaktuj się z nami i zdobądź pomarańczową koszulkę!

E-mail: RodzinnyRajdRowerowy@gmail.com

 

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony http://roweremprzezrownine.pl/ oraz na fanpage’u Rodzinnego Rajdu Rowerowego na Facebooku, gdzie będą pojawiały się bieżące informacje.

468 ad

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>